Pikselina Telefon 0224 223 09 95

Pikselina Hakkında

GÖRÜNÜYORSANIZ VARSINIZ..!
İnternet dünyasında var olmanın ve bir web sayfası yaptırmanın yararı sizleri görünür kılmak aynı zamanda tanınmanızı sağlamaktır.

Sizler için teknoloji ve görselliğin bir arada bulunduğu ve işinizi bir sonraki yapacağımız işin referansı gibi görerek her zaman en iyisini hedefledik.

PIKSELINA TANITIM


"Web tasarımı"
yapım aşamasında bu amaçla yola çıkarak, "Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarmak için sizce neden bir web siteniz olmalı?" sorusunu sorarak cevabını bulmanızı ve bunun için ise bize güven duymanız amaçladık.Profesyonel çalışmaları ile Pikselina Wen Tasarım ve Tanıtım Hizmetleri markanıza değer katmak için sizede bir kapı açıyor. Sizde daha fazla vakit kaybetmeden gelin günümüzün en etkili tanıtım ve iletişim aracı olan Dijital Dünya' da yerinizi alın.

"Markanız için doğru reklam" stratejileri belirlemenizde gelin Pikselina olarak sizin çözüm ortağınız olalım. Çünkü reklam, markaya değer katmak, markayı konumlandırmak, marka farkındalığı yaratmak, kurumsal olarak izlenim, imaj ve itibar oluşturulmasına yardımcı olmak adına da kullanılabilir olandır. Nitelikli bir reklamın içeriği, ilgi çekici, özgün ve kullanmaya yönlendirici olmalıdır.

"Tanıtım Hizmetlerimiz" sayfamızdan sizler için sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi edinebilir ve bu konularda çekinmeden danışabilirsiniz.

"Çalışmalar" ile ilgili örnekleri ilgili sayfalarından kolayca görebilir, referanslarımızı ve hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimize sunduğumuz projeleri inceleyebilirsiniz.

"İletişim" sayfamızdan bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz, görüş ve önerilerinizi telefon veya mail aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Bizleri tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederiz. Siz sayın ziyaretçilerimizi çatısı altında kaliteli hizmeti doğru zamanda sunmak, markanıza değer katmak amacıyla bizimle birlikte çalışmalarımızda bizimle olmaya davet ediyoruz.

Mail AdresiMail: bilgi@pikselina.com | Cep TelefonuGsm: 0545 307 63 49

© Copyright 2010 Pikselina Web Tasarım ve Tanıtım Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır.